Translate

piątek, 28 lutego 2014

Witam panie i panowie na blogu Ledan Gaming.

Prolog:  Gdzie jestem?

Otóż jesteś na stronie na której będziemy się zajmować tematyką grową. Będziemy przyglądać się producentom, konsolom, osobami, tematami kontrowersyjnymi i oczywiście samym grom. Oznacza to że albo trafiłeś tu przypadkiem albo interesujesz się grami tak samo jak ja.

Rozdział pierwszy: Istnieją setki serwisów, blogów i stron internetowych zajmujących się grami. Dlaczego miałbym/miałabym zatrzymać się tutaj?

Wiesz co? Sam tego do końca nie wiem. Za to wiem że może od strony technicznej nie będzie super profesjonalnie (może to i dobrze?) ale za to będziemy poruszać o wiele więcej tematów niż ,,czy przyszła gra będzie taka czy taka'' o nie! Będziemy zagłębiać się w teorie growe, rozmyślenia nad przyszłością gier, plotki i wiele wiele więcej! Krótko- Kochasz gry? Obserwuj tego bloga.

Rozdział drugi: No dobra zaciekawiłeś mnie, ale jak często będziesz wstawiac coś na bloga?

Tak często jak nam pozwoli branża. Niby codziennie coś się w niej dzieje, ale nie wszystko jest warte publikowania. Myślę że dosyć często, jeśli założymy że nie wszystkie posty będą tak długie jak ten który czytasz.

Rozdział trzeci: Jakimi grami będziesz się zajmował?

Hmmm bardzo trafne pytanie!
(Pewnie dlatego że sam je sobie zadaję)
Otóż zajmował się będe grami typowo.... Jak to ująć.... Może tak: NIE JAPOŃSKIMI.
Nie żebym coś do nich miał, ale po prostu wydaje mi się że gry japońskie idą swoją ścieżką. Najlepszym przykładem jest wielkie N (dla nie-w-branży-Nintendo). Przecież oni mają w wielkim poważaniu wszystko co się im narzuca (zacofana technologia itp. itd.) i idze własną ścieżką (za co ich bardzo szanuję).  Krócej- będę zajmował się grami bardziej popularnymi w Polsce.

Rozdział czwarty: Okej, ale na jakim sprzęcie będziesz się skupiał?

Skupiał się będę najbardziej na konsolach, co nie oznacza że na peceta nie znajdzie się miejsca. Jestem pasjonatem konsol bo się na nich wychowałem. Krócej- tak naprawdę będziemy mówić o wszystkim, i chętnie będę odpowiadał na wasze uwagi i pytania.

Rozdział piąty: Dobra skoro już raczej wszystko wiemy to ostatnie pytanie- ulubione serie.

Między innymi: Assassin's creed, Battlefield, God of War, Call of Duty (nie te nowe CoD-y), Mortal Kombat, Uncharted, The Last Of Us, Tekkeny, Batmany Arkham, Max Payne'y, Infamous, GTA, Wiedźmin, Mario!

Epilog

Jeśli nie postawiłeś w komenterzu ,,tl;dr'' to znaczy że jesteś gotowy do wkroczenia w magiczny świat gier wideo, mam nadzieję że się jeszcze zobaczymy (przeczytamy?) i bardzo dziękuję za uwagę i do zobaczenia!


<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Ps. Co to jest? Odpowiedź w następnym poście (tu wstaw diaboliczny śmiech).


2 komentarze:

  1. Wstępniak obiecujący, czekam niecierpliwie na pierwsze próbki tekstów :-D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wytrwałości i powodzenia! :) To najważniejsze, ulubione serie zachęcające.

    OdpowiedzUsuń